Natalia & Jarek 07.09.2018

Ubiegły weekend był bardzo intensywny. W piątek 7 września mieliśmy okazję filmować u Natalii i Jarka. Pogoda dopisała i cała uroczystość ślubu i wesela zaliczamy do bardzo udanych. Poniżej kilka informacji organizacyjnych:

Miejsce ślubu: Parafia bł. Doroty z Mątew w Gdańsku.

Miejsce wesela: Leszczynowy Dworek w Gdańsku. http://leszczynowy-dworek.pl/

Muzyka: http://duoplus.wixsite.com/duoplus

Fotograf: https://www.facebook.com/Paulina-Mikolajczyk-Fotografia-426267390801996/

Kościół na Jasieniu jest bardzo jasny i przestronny. Najistotniejsze jest to, że jest bardzo dużo miejsca do składania przysięgi, co znacznie ułatwiło Nam pracę.

W Leszczynowy Dworku miałam okazję pracować już niejednokrotnie (w trochę innej odsłonie :D). Zawsze miałam sentyment do tej sali – jasna, przestronna z dobrze zorganizowaną obsługą. Dodatkowym atutem sali jest piękny ogród, który jest atrakcją dla gości weselnych. Leszczynowy Dworek w swojej ofercie posiada również pokoje, z wysokim standardem. U Natalii i Jarka przygotowania odbywały się właśnie w hotelowych pokojach, więc mogliśmy się im uważnie przyjrzeć.

Z zespołem Duo Plus spotkaliśmy się pierwszy raz i na pewno będziemy miło wspominać tych „kilka” chwil przy wspólnym stole. Nie możemy pominąć Naszej koleżanki Pauliny, która uwieczniała chwile pary młodej jako fotograf. Z Pauliną znam się już dłużej i świetnie Nam się razem pracuje.

Udana współpraca między obsługą to jeden z najważniejszych elementów pracy na weselu. Ta taka właśnie była – bardzo udana. Sami zobaczcie:

W razie jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu.

SeeYouSoon

Monka 🌸

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *