Jak możecie pomóc, by Wasz film był efektywniejszy?

Są takie dni, kiedy brakuje weny do montowania filmów. Wychodzimy z założenia, że na siłę nie ma sensu tworzyć. Tak – My też korzystamy z różnych form odpoczynku. Świeży umysł przekłada się na ciekawsze ujęcia w filmie.

Bez muzyki nawet w takie dni ani rusz, więc… Postanowiłam włączyć koncert z 1995 roku The Kelly Family live at Loreley – śmieszne? Jesteśmy otwarci na każdy rodzaj muzyki i nie wstydzimy się do tego przyznać 😀 Słuchanie czy oglądanie koncertów zdecydowanie odpręża – polecam wszystkim. A Wy? Koncertów jakich zespołów lubicie słuchać na YT?
(oczywiście Paddy zawsze w moim sercu 😀 – polecam najnowszą płytę Michael Patrick Kelly ID)

Przechodząc do tematu głównego, jaki chciałam poruszyć to Nasz pomysł na stworzenie przewodnika/poradnika czy po prostu „instrukcji obsługi”. Na jaki temat? Właśnie taki jak w nagłówku. Co WY możecie zrobić, jak pomóc Nam, by Wasz film dopieścić w wielu aspektach.

Wstępnie pomyślałam o tym, by podzielić całą uroczystość ślubu i wesela na kategorie, które wymagają paru słów instrukcji. Często pytacie Nas o wiele spraw w trakcie przygotowań, czy na sali weselnej. Otrzymując od Nas taki przewodnik, moglibyście przygotować się do tego, co Was najbardziej stresuje i uzyskać odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Nie chcę pisać lektury, bo po pierwszej stronie odechce się Wam tego czytać – wiadomo 😉 Pomyślę o tym, by w ciekawej formie zawrzeć najważniejsze punkty, które ułatwią Nam współpracę. Po opisaniu każdej kategorii powstanie przewodnik, który stanie się atrybutem pozytywnego współdziałania nad tworzeniem Waszego filmu.

SeeYouSoon

Monka 🌸

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *